Menu
Menu
02.07.2023

Заключний концертний вечір сезону: Камерний оркестр 'Ренесанс' з Маріупольської філармонії

У київському Будинку архітектора 3 липня о 19:00 годині відбудеться заключний концертний вечір 34-го сезону легендарного Камерного оркестру "Ренесанс" під керівництвом головного диригента Василя Крячка з Маріупольської філармонії.

Програма вечора створена ідеально для шанувальників музики, які бажають почути твори різних композиторів, епох і країн у одному концерті. Вона включає твори Фелікса Мендельсона-Бартольді, а також Фантазії на теми пісень рок-гурту "Океан Ельзи", написані сучасною українською композиторкою Богданою Фроляк.

Концерт розпочнеться з виконання Десятої симфонії для струнного оркестру Мендельсона. Цей твір часто порівнюють з Моцартом, оскільки Мендельсон був надзвичайно талановитим композитором змалку. Він почав виступати як піаніст в камерних ансамблях вже з дев'яти років, а в десять дебютував як вокаліст. Крім того, він полюбляв диригувати і постійно вдосконалював свою композиторську майстерність. Від 12 до 14 років він написав 12 симфоній для струнного оркестру, одну з яких виконає Камерний оркестр "Ренесанс".

У першій частині концерту також буде прозвучати найвідоміший твір Самюела Барбера - Адажіо для струнних. У 2004 році слухачі BBC визнали його одним з "найсумніших творів класичної музики". Його звучання на концерті стане виразом нашої епохи, в якій ми втрачаємо багато і відчуваємо безкінечну скорботу через жорстоку війну.

Однак з першими нотами Кончерто гроссо Антоніо Вівальді аудиторія перенесеться в світ вишуканої гармонії та бездоганної краси, де знайдеться місце справжньому задоволенню та бароковому ентузіазму, що передадуть через часові простори свою життєдайну енергію нам, людям XXI століття, позбавленим цієї гармонії.

Перше відділення прикрасять солісти, які є відомими постійними учасниками концертних програм оркестру "Ренесанс": Наталя Ляшенко та Андрій Рахманін (скрипка) та Сергій Казаков (віолончель).

Друге відділення заключного концерту сезону буде присвячено творам сучасних українських композиторів, зокрема Токаті Володимира Стеценка для струнних і "Реквієм-присвята Маріуполю" Золтана Алмаші, а також Фантазії на теми пісень рок-гурту "Океан Ельзи" "Не твоя війна" Богдани Фроляк.

Фото: Д. Головченко
Джерело: Музика

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World