Menu
Menu
19.07.2023

Юна острожанка – серед переможців міжнародного фестивалю-конкурсу

Учениця Острозької школи мистецтв Анастасія Лавренюк – серед переможців міжнародного фестивалю-конкурсу, який відбувся у Словаччині. Дівчину та її концертмейстерку Вікторію Куфальську нагородили дипломом.

Про таку приємну подію повідомляла Острозька школа мистецтв на своїй фейсбук-сторінці в понеділок, 17 липня.

«Хоч літо в розпалі і канікули тривають, але маємо чергові досягнення. Вітаємо з перемогою в Міжнародному двотуровому багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Моя мистецька Україна» ученицю струнно-духового відділу Анастасію Лавренюк (скрипка) з 2 місцем. Викладачка – Інна Тимофіївна Хмарук. Концертмейстер – Вікторія Олегівна Куфальська. Молодці! Так тримати!», – зазначено в повідомленні.

Конкурс відбувся за сприяння головного управління культури м. Братислава та міжнародного фестивального порталу «Orea fest», 3 – 9 липня 2023 р. у столиці Словаччини.

«Анастасія Лавренюк з відмінними успіхами закінчила 4 клас Острозької школи мистецтв. Дівчинка дуже цілеспрямована та ініціативна. Мріє пов'язати своє життя зі скрипкою. Активна учасниця творчого життя школи. Учасниця ансамблю скрипалів, ансамблю народної музики школи та Зразкового ансамблю народної пісні «Співаночка». У складі дуету з Богданою Шеремета стали володарями ІІ премії в регіональному конкурсі «Осінній промінь» 2022 року. В цьому ж конкурсі Анастасія стала лауреатом І премії як солістка. В травні 2023 року Настя брала участь у V регіональному конкурсі виконавців на струнно-смичкових інструментах пам'яті Леоніда Матюка і здобула ІІІ місце», – розповіла для Район. Острог. і газети «Замкова гора» наставниця дівчини у школі мистецтв Інна Хмарук.

Для участі в Міжнародному двотуровому багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Моя мистецька Україна» Анастасія з допомогою своїх викладачів підготувала і виконала на скрипці твір І. Іордана «Дзиґа». На фортепіано грала Вікторія Куфальська.

За високий професіоналізм у вихованні талановитої молоді, злагоджену співпрацю та активну участь у підготовці учасників до конкурсу «Моя мистецька Україна 2023» дипломом нагороджена концертмейстерка Вікторія Куфальська.

«Дякуємо нашому концертмейстеру В. О. Куфальській за допомогу та підтримку», – сказала Інна Хмарук.

Джерело: ostrog.rayon.in.ua

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World