Menu
Menu
16.07.2023

Вистави Львівської національної опери стають доступними глядачам з цілого світу

Три оперні спектаклі, а це – недавні постановки Львівського національного театру опери і балету імені Соломії Крушельницької, – «Лис Микита» Івана Небесного, феєрія «Коли цвіте папороть» Євгена Станковича та опера «Дон Жуан» Вольфганга Амадея Моцарта, транслюватимуть на сучасній європейській стрімінговій платформі Dramox. Про це інформує пресслужба театру із позначкою «Блискавична новина!». «Відтепер користувачі з усього світу мають можливість переглянути онлайн найкращі вистави у постановці театру!», – зазначено у дописі.

Dramox – це онлайн-театр, чеський стрімінговий сервіс, на якому зібрано понад 200 вистав від 130 театрів із 22 країн. Зокрема – Берлінської державної опери, Англійського національного балету, Королівського театру в Мадриді, Версальської королівської опери, Лос-Анджелеської опери.

У театрі також наголошують, що «налагодження результативної співпраці із найкращими європейськими онлайн платформами для гідної презентації якісного українського культурного продукту є одним із досягнень програми розвитку театру генерального директора – художнього керівника Львівської опери Василя Вовкуна «Український прорив».

Варто, вочевидь, нагадати, що вистави у постановці Львівської національної опери вже не вперше транслюються на найпопулярніших світових онлайн платформах. «День» повідомляв, що раніше театр вперше в Україні підписав угоди співпрацю із відомими сервісами OperaVision та MEGOGO. А це означає, що до переглядів українських постановок долучаються тисячі користувачі із Великої Британії, Франції, Кореї, Іспанії, Італії, Польщі, Угорщини та інших країн.

Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів

Джерело: day.kyiv.ua

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World