Menu
Menu
06.07.2023

Вшанування Мирослава Скорика в Львівській філармонії

Львівська філармонія запрошує 13 липня вшанувати пам’ять геніального митця, свого патрона Мирослава Скорика.
«Закликаємо долучатись до низки заходів до дня народження видатного українського композитора, котрому цьогоріч виповнилось би 85», – повідомляють організатори.

Скорик — це найвідоміший у світі наш сучасник-композитор, чия творчість охоплює як оригінальні симфонічні та оперні полотна, так і екстравагантні мініатюри камерної музики. Він є автором новітнього духовного гімну України — «Мелодії», а також шедевральних «Гуцульського триптиха», «Карпатського концерту» та концертів для сольних інструментів з оркестром.

13 липня, у день уродин Скорика, о 12:00 відбудеться покладання квітів до його могили на Личаківському кладовищі. На пам’ять про маестро лунатимуть твори у виконанні відомої солістки Софії Соловій та Камерного хору «Глорія».

Ввечері о 19:00 цього ж дня, у Концертному залі Людкевича відбудеться урочисте Закриття ювілейного, 120-го музичного сезону Філармонії. Воно нестиме благодійну місію, адже всі виручені кошти з квитків установа спрямує на допомогу ЗСУ: а саме на купівлю пікапа для Сьомого прикордонного Карпатського загону.

«Всі події цього сезону пройшли завдяки захисту Збройних Сил України. Тому запрошуємо долучитись до концерту вдячності нашим воїнам та придбати квиток на особливий концерт», – зазначають організатори.

Під керівництвом головного диригента оркестру Теодора Кухара, Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії виконає програму, присвячену 85-річчю від Дня народження Мирослава Скорика. З вітальним словом традиційно виступить директор філармонії Володимир Сивохіп.

Джерело: leopolis.news

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World