Menu
Menu
02.08.2023

«Viv la France»: як стартував фестиваль органної музики у Луцьку

У Луцьку відкрили 5-ий Волинський фестиваль органної музики «Luchesk Organum».

У неділю, 30 липня у Кафедральному костелі Святих апостолів Петра і Павла зібралось багато людей. Всі вони прийшли на концерт органної музики, щоб послухати та насолодитись творами світової класики. Серед відвідувачів був і журналіст Район.Культура.

Організовує фестиваль Волинська обласна філармонія. Перший день під назвою «Viv la France» розпочали Жан Марі Лєвруа (орган, Франція) та Ігор Мацелюх (флейта Пана, Львів).

У програмі прозвучали твори Йоганна Себастьяна Баха, Жуля Массне, Шарля Турнеміра, Вінсента Любека, Астора П'яцолли, Енніо Морріконе, а також української композиторки і музикознавиці Богдани Фільц.

За словами директора Волинської обласної філармонії Сергія Єфіменка, фестиваль популяризує академічну музику, зокрема її органний жанр — чи не найстаріший вид музики людської цивілізації. За участі найкращих музикантів Європи на органі німецького виробництва, який має 40 регістрів та 2680 труб, протягом фестивалю звучить найкраща музика світу: від Баха до Скорика, від епохи бароко до модерну.

Джерело: kultura.rayon.in.ua

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World