Menu
Menu
08.02.2024

Відомий оркестр підготував для запоріжців прем'єру концерту двох зірок класики

9 грудня академічний симфонічний оркестр Запорізької обласної філармонії зіграє прем'єру «Моцарт & Бетховен»
Запорізька обласна філармонія презентує для шанувальників витонченої класики прем’єру концерта «Моцарт & Бетховен». Про це повідомили на сайті філармонії.

Академічний симфонічний оркестр та диригент, лауреат міжнародних конкурсів Олександр Горлов підготували концерт, де звучатимуть справжні перлини творчості Вольфганга Амадея Моцарта та Людвіга ван Бетховена.

У філармонії нагадали, що музична творчість Моцарта вважається вершиною класичної епохи за чистотою мелодії та форми, уособленням легкості та радості з нотками смутку. Увертюра до опери «Милосердя Тіта» та симфонія №35 «Хаффнер» захоплять меломанів каскадом емоцій та дивовижною енергією буття.

Концерт для фортепіано з оркестром №4 занурить в образний світ Бетховена, де почуття великого митця відображені від ліричних та філософських роздумів до життєстверджуючого фіналу, що випромінює світло, радість та надію.

"Твори великих віденських класиків наповнюють душу красою та гармонією, адже їх мистецтво належить до вершин світової музики", - кажуть у філармонії.

Вперше за роялем разом з оркестром філармонії зіграє солістка, лауреат міжнародних конкурсів Олена Бекетова.

9 лютого о 17.00 - прем'єра концерту академічного симфонічного оркестру філармонії «Моцарт & Бетховен».

Захід відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану. Під час повітряної тривоги заходи призупиняють і глядачам пропонують перейти в укриття. У філармонії воно є.

Якщо тривога триває дуже довго, то у філармонії показ переносять на інший день, а квитки залишаються дійсними.

Ми писали, що у січні Запорізькій обласній філармонії виповнилося 85 років та згадали цікаве з її історії. Зокрема, запоріжанка, якій виповнилося сто років, поділилася унікальними спогадами, як вона працювала у філармонії під час Другої світової війни.

Джерело: zprz.city

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World