Menu
Menu
14.12.2023

Відомий ізраїльський диригент виступить у Львівській філармонії

Гаддіель Домброунер диригуватиме у Львівській філармонії: “Не потонемо в смутку”.

16 грудня о 18:00 на сцені Львівської національної філармонії у виконанні симфонічного оркестру INSO-Lviv будуть звучати шедеври європейської музики XIX століття. Симфонічні полотна Бетховена, Брамса та Дворжака –  це класика, що не потребує представлення. Твори, які ви почуєте на концерті, просякнуті неабияким драматизмом та героїкою, що сьогодні так співзвучні українцям в часі визвольної боротьби.

Приготуйтеся до екстраординарного прочитання класичного репертуару, адже цього вечора за диригентським пультом опиниться особливий музикант. Гаддіель Домброунер – талановитий ізраїльський диригент нової генерації, який підкорює публіку своєю майстерністю та чуттєвістю. Кожен його виступ – це чіткість, музична зрілість та максимальне розкриття композиторського задуму. Лауреат численних міжнародних конкурсів, він співпрацював з оркестрами й оперними театрами в Ізраїлі, Україні, Китаї, Німеччині, Греції, Італії, Данії, Болгарії та інших країнах. І в той час, поки Гаддіель постійно вдосконалює свої вміння та гастролює світом, музичні критики пророкують йому зіркову карʼєру.

Він зазначив: “Я почуваюся надзвичайно щасливим, що нарешті можу приїхати до Львова та диригувати оркестром INSO після того, як ми мали зустрітися вперше в березні 2020 року, але ковід змінив наші плани. Зараз, навіть попри жахливу війну, яка вразила всю Україну, і зараз, коли моя країна також переживає таку ж ситуацію, що вдасться поділитися єдиною річчю, яка може всіх нас об’єднати – музикою. І якими б не були останні події – не потонемо в смутку. Наша програма святкова та радісна!”

Квитки на подію: https://soldout.ua/booking/1388-iednist

Ольга МАКСИМ’ЯК

Джерело: photo-lviv.in.ua

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World