Menu
Menu
20.02.2024

Відома українська диригентка отримала орден від Баварського Ландтагу

Баварський Ландтаг нагородив Конституційним орденом-2023 першу жінку-диригентку, яка очолила оперний театр в Італії, українку Оксану Линів.

Про це повідомило Посольство Німеччини в Україні.

«Оксана Линів отримує нагороду за видатну мистецьку діяльність, зокрема, як перша жінка-диригент Байройтського фестивалю, а також за її пристрасну відданість викладанню класичної музики та заохоченню молодих талантів у цій галузі», – зазначено на сайті Баварського Ландтагу.

Ландтаг – місцевий представницький законодавчий орган, земельний парламент. Цим орденом вшановують громадян, які зробили видатний внесок у реалізацію принципів баварської конституції.

«Демократією треба жити – і обрані особистості роблять це у видатний спосіб. Вони віддані нашим демократичним цінностям, як у малому, так і у великому масштабі», – президент Баварськиого Ландтагу Ільзе Айгнер.

Вручення нагород відбудеться 29 лютого в Мюнхені.

Оксана Линів отримала пропозицію від Teatro Comunale, оперного театру в Болоньї, очолити його на три роки, ставши музичною директоркою.

“Я тоді не розуміла, що стану першою жінкою-диригенткою в італійській опері. Для мене велика честь – бути частиною цього історичного поворотного моменту”.

Досі Оксана Линів була головною диригенткою опери міста Грац, Австрія.

У липні вона стала першою жінкою-диригенткою, що відкривала Байройтський оперний фестиваль у Німеччині – вперше за 145 років існування цього фестивалю

Джерело: donpatriot.news

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World