Menu
Menu
18.12.2023

Відома французька співачка виступила у Львівській філармонії

«В темні часи найкраще видно світлих людей», – ці слова найкраще характеризують візит Серін де Лабом та концерт, який відбувся у філармонії 13 грудня.
Серін де Лабо – співачка, голос якої полонив не одну європейську сцену. Її творча біографія охоплює навчання та виступи в Америці, музичні проєкти в Італії, Франції, Південній Кореї та Сінгапурі. Навесні 2022 року Серін стала однією з перших європейських митців, хто підтримав Україну, — вона дала більш як десять благодійних концертів у містах Європи та у Львові.

Декілька разів на рік голос Серін можна почути й у Львівській філармонії. Спільно з піаністами – Оксаною Рапітою та Мирославом Драганом, вона представляє європейську вокальну музику, знані номери з опер та оперет. Свої програми Серін описує, як музику, що має дарувати спокій та хвилини відпочинку.

«Деякі друзі, які дізнаються про мій план подорожі, висловлюють свої занепокоєння та здивування кожного разу, коли я відвідую Україну: “Навіщо тобі зараз туди їхати, це ж небезпечно?» Дійсно, останні кілька тижнів ми чули про ракетні атаки, але на їхні питання я даю таку відповідь:

«По-перше, приділити кілька днів Україні для мене набагато легше, ніж сидіти тут та щодня від друзів дізнаватись жахливі новини. По-друге, це мій спосіб висловити те, у що я вірю; мій голос може не мати значення, але я засуджую злочини росії всім серцем підтримую цілісність України. Я всього лиш одна з багатьох музикантів, і те, що я думаю й роблю, може не мати значення. Але, можливо, мені вдасться зігріти серця людей, які відвідають мій концерт, і дати їм зрозуміти, що вони не самотні… Це більш ніж достатня нагорода для мене».

Ольга МАКСИМ’ЯК

Джерело: photo-lviv.in.ua

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World