Menu
Menu
18.06.2024

В оперному театрі Дніпра відбудеться прем’єра мюзиклу «Моя чарівна леді»

Дніпровський академічний театр опери та балету презентує прем’єру всесвітньо відомого мюзиклу «Моя чарівна леді». Він створений на основі п’єси Бернарда Шоу «Пігмаліон» та мав грандіозний успіх на світовій театральній сцені. Про це Відкритому розповіли режисер мюзиклу «Моя чарівна леді» Антон Меженін та виконавця головної ролі Ольга Вороніна.

Історія Пігмаліона – коли герой любить свою фантазію більше, ніж людей навколо – перенесена режисером у сьогодення. Згідно з сюжетом, заможний професор Хіггінс укладає парі на те, що зуміє зробити з вуличної дівчини світську левицю. Проте все стається не так, як він очікував. “Сьогодні, у непрості для країни часи, глядачу потрібна казка, шоу, позитивні емоції. Тому ми вирішили представити таку виставу. Артисти театру опери і балету будуть у дещо незвичній ролі. Вони відкриються з різних боків, зокрема як драматичні актори. Адже це повноцінна вистава, яка має сюжет. В опері головною є музика, пісня, а тут артисти змушені бути не суто співаками, а й повноцінними акторами. Такі реалії сучасного театру, він не може бути статичним, адже глядач – вибагливий і багато чого бачить. У цій виставі ми використали складні декорації, що точно зачарують глядача. У прем’єрі задіяно півсотні людей, залучено й багато відомих театралів із Києва. І всі вони як один-єдиний механізм несуть відповідальність за успіх вистави”, – розповідає Антон Меженін.

Основною темою цієї вистави режисер називає гідність жінки. Порушуються теми кохання, пихатості, соціальних проблем та внутрішніх змін людини. Основний меседж – парі на долю людини до хорошого не призведе. “Цією роллю я вже живу останні пів року. Моя героїня – проста дівчина Елiза, яка виросла у родині жебрака. Її батько випиває, а вона все життя проводить надворі та не має ментальних кордонів. Дівчина торгує на площі квітами. Вона дуже відкрита, чесна, але недолугість її виховання нічим не прикриєш, та ще й до того гостра на язик та наділена непростим характером. Еліза навіть і уявити не могла, що її життя кардинально змінить випадкова зустріч із професором Хіггінсом. І вона перетвориться на чарiвну ледi. А він закохається у свою Галатею. Додам від себе, що зрозуміти мою героїню як жінку – неможливо. Її просто потрібно любити, оберігати, а якщо цього не робити, то вона вкусить. У цій виставі для мене було все новим. Це дуже складне поєднання музичного, естрадного мистецтва і драматичного театру. Всі, хто вміють співати, зараз покращують свої акторські здібності, а ті, хто вправні у грі – вдосконалюють вокал”, – ділиться Ольга Вороніна.

Прем’єра мюзиклу “Моя чарівна леді” у Дніпровському академічному театрі опери та балету відбудеться 22 та 29 червня. Початок – о 17:00. Ця вистава стане завершальною у 50-му театральному сезоні, який вже 30 червня закінчиться гала-концертом.

Джерело: opentv.media

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World