Menu
Menu
10.07.2023

Український військовий, який втратив обидві ноги на фронті, станцював на сцені театру в США

Український військовий Олександр Будько, який на фронті втратив обидві ноги, взяв участь у хореографічній постанові на сцені в Каліфорнії (США). Про це в Instgaram розповів соліст балету та балетмейстер Олексій Ратманський.

Українська балетна трупа United Ukrainian Ballet, заснована у 2022 році, зараз перебуває на гастролях у США. У Каліфорнійському театрі вони представляли балет "Жизель". Після закінчення останньої постанови Будько з частиною артистів станцював хореографію Емми Евелін.
"Після вистави на сцену вийшов український солдат Олександр Терен, який втратив ноги, борючись за свою країну, і виконав танець разом з усією трупою. Важко стримувати сльози", — написав Ратманський.

Після цього всі актори, тримаючи в руках великі синьо-жовті прапори, заспівали гімн України.

У залі за постановою спостерігали три тисячі глядачів. Вони гучними оплесками, а в окремих випадках і сльозами, зустрічали військового на сцені театру.

"Гроші від продажу квитків підуть на гуманітарну допомогу Україні", — додав Ратманський.

Олександр Будько розповів, що його знайомство з балетом розпочалося у лютому зі знайомства з артистом Олексій Тютюнник.

"У лютому, коли ми вперше побачилися я і гадки не мав, у що це виллється, через 4 місяці я танцював перед 3000 глядачами з неймовірними артистами United Ukrainian Ballet. Ця постановка, наша дружба з Олексієм та війна в Україні були інтегровані в документальний фільм від Front Raw, який ми ось-ось завершимо знімати", — розповів ветеран.

Олександр Будько "Терен" втратив ноги у боях за Харківщину. Зараз він активно розвиває інклюзію в Україні, пише книгу та допомагає ветеранам.

Джерело: suspilne.media

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World