Menu
Menu
15.08.2023

У Рівному стартував традиційний літній міжнародний фестиваль VIVA MUSICA ORGANUM

Відкрив фестиваль український органіст, соліст Харківської обласної філармонії Станіслав Калінін. Артист представив програму «Te Deum» («Тобі Господи»).

Захід пройшов 13 серпня у Залі камерної та органної музики. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Рівненської обласної філармонії.

До програми Станіслава Калініна увійшли твори Й. С. Баха та М. Колесси.

«Урочистий і надзвичайно вагомий, філософсько наповнений концерт, що став досконалим початком органного фестивалю», – зазначають у філармонії.

Головною сподвижницею фестивалю VIVA MUSICA ORGANUM («Жива музика органу») є Олена Мацелюх – українська органістка, солістка Рівненської та Львівської філармоній, солістка Львівського будинку органної та камерної музики, продюсерка та співорганізаторка кількох органних фестивалів на теренах України і також науковиця, дослідниця органного мистецтва.

Часто концертуючи, перебуваючи у просторі надзвичайно талановитих музикантів, пані Олена задумала цей фестиваль як свято духовності і культурного порозуміння. Впродовж п’яти років в рамках фестивалю виступили органісти з Польщі, Італії, Франції, США, Аргентини та, звісно ж, України. Цього року у філармонії чекають на спеціального гостя з Німеччини Бйорна О’Віде, виступатимуть також виконавці з Києва, Львова, Харкова.

Ознайомитися з програмою фестивалю можна за посиланням.

Джерело: kultura.rayon.in.ua

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World