Menu
Menu
26.12.2023

"Різдвяні імпресії" в Рівно

28 грудня о 18:30 запрошуємо вас на крайній концерт у 2023 році! «Різдвяні імпересії» за участі Олени Мацелюх (орган, Львів/Рівне) та академічного камерного оркестру РОФ, диригент Юрій Скрипник.

В час, коли музика стала вседоступною, коли аби почути усю палітру оркестру достатньо просто увімкнути потрібний запис, найцінніше, що може нам дарувати присутність в концертній залі – це враження. Саме їх ми отримуємо, коли спільно з іншими слухачами переживаємо музичні твори, саме їх ми даруємо, коли запрошуємо відвідати концерт наших близьких.
Напередодні Нового року, в час найдовших вечорів камерний оркестр Рівненської обласної філармонії на чолі з диригентом Юрієм Скрипником разом з солісткою Оленою Мацелюх підготували програму “Імпресії”, що неодмінно відгукнеться теплими спогадами слухачів.
Концерт для органа, литавр і струнного оркестру Франсіса Пуленка, який розпочне вечір, був задуманий, як віртуозний діалог тембрів монументального органа та вишуканого звучання струнних. Діалог продовжить Інтермеццо для струнних італійського композитора Пʼєтро Масканьї, яке стало одним з кращих номерів опери “Сільська честь”. Завершить концерт музика, яка після років забуття змогла віднайти своїх виконавців та слухачів – Концерт для органу з оркестром Йозефа Райнбергера.

За повідомленням з Рівненської обласної філармонії

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World