Menu
Menu
17.08.2023

У Львові буде Гала-концерт молодих симфонічних диригентів

У Львові молоді диригенти України запрезентують свої вміння за пультом одного з найдавніших та найвідоміших оркестрів України
Про це повідомила Львівська філармонія, інформує Еспресо.Захід.

15 серпня Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика спільно зі Студентським науково-творчим товариством "Octopus" проведе Гала-концерт всеукраїнського майстеркласу для молодих симфонічних диригентів. Унікальна співпраця державної інституції зі студентами музичних вишів України перетвориолася у перший крок до створення освітньої платформи для набуття практичних навичок молодих диригентів.

Як наголосили у філармонії, ментором проєкту став головний диригент Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії Теодор Кухар. Відтак від 11 по 15 серпня шість активних учасників майстер-класу мали змогу не просто стати за пульт одного з найдавніших та найвідоміших оркестрів України, вдосконалити свої навички диригування, а також виступити у філармонічному гала-концерті, що підсумує подію. Адже упродовж окресленого терміну молоді талановиті диригенти досліжували питання відчуття балансу звуку, детально попрацювали мануальну техніку, навчалися тонкощів психології впливу диригента на оркестр, розвивали вміння надихати оркестрантів творити музику.

Як наголосив генеральний директор Володимир Сивохіп, освітня діяльність складає вагому частку пріоритетних завдань Львівської філармонії. Адже послідовне забезпечення гідного розвитку для молодих митців — свідчення зрілості нації.

Джерело: zahid.espreso.tv

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World