Menu
Menu
26.04.2024

У лондоні виконали твори львівських композиторів

У вівторок, 23 квітня, на концертному майданчику Мерілебон-театрі у Лондоні відбувся благодійний концерт Лондонського струнного оркестру імені Людкевича. Диригентом вечора став генеральний директор Львівської національної філармонії Володимир Сивохіп, соло на фортепіано – Віоліна Петриченко. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Вперше у британській столиці лунали твори львівських композиторів: «Тихий Спомин» Станіслава Людкевича, сюїта «В горах» Миколи Колесси, «Прелюд пам'яті Шевченка» Якова Степового, «Елегія» Алли Сіренко. Разом із солісткою Віоліною Петриченко оркестр виконав Фортепіанний концерт Василя Барвінського, а з молодою українською флейтисткою Софією Матвієнко – концерти Моцарта і Мендельсона.

Читайте також: У Львові відзняли документальний фільм про Квітку Цісик

Також раніше солістка філармонії Віоліна Петриченко представила сольну програму «Дух України» у Лондоні в церкві Святої Віри. Звучала музика Василя Барвінського, Левка Ревуцького, Валентина Сильвестрова та Алли Сіренко, а також твори Гріга, Шумана та Шопена.

Усі зібрані кошти спрямують на допомогу українським дітям-сиротам.

Нагадаємо, що у львівському Музично-меморіальному музеї Соломії Крушельницької з’явиться новий музичний простір із оцифрувальною станцією під назвою Solo.

Джерело: tvoemisto.tv

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World