Menu
Menu
28.07.2023

У Києві виступить легендарний диригент Лондонського Королівського Оркестру Петер Брейнер

Концерт поєднає трьох талановитих музикантів та три різні, на перший погляд, напрями, які пов’язані часом та відстанню.

30 жовтня 2023 року у столиці у супроводі оркестру виступить людина-легенда, диригент Лондонського Королівського Оркестру та знаменитий аранжувальник Бітлз Петер Брейнер.

Цей неймовірний концерт поєднує трьох талановитих людей з трьох континентів — Петера Брейнера, Алексея Явтуховича та Богдана Румянцева. Kожен із них виконуватиме сольну партію, зокрема Петер виступить і як піаніст, і як диригент.

Концерт складається з трьох різних, на перший погляд, напрямів, що пов’язані часом та відстанню. Тому він має назву «Trough the time and distance» («Через час та відстань»). Три відомі музиканти виконають твори в сучасних перекладеннях.

Перша частина: Концерт ре мінор Баха для соло скрипки, що буде виконане на інструменті італійського майстра Дженаро Ді Лючіа. Вперше у 2018 році цю партію зіграв японський скрипаль Shunske Sato. І тепер у виконанні видатних музикантів та оркестру ви почуєте три частини цього концерту, де друга частина, Адажіо — це розмова з Богом.

В одній з частин концерту звучатиме музика Бітлз. Фото надане організаторами
Друга частина: Peter Breiner «Beatles Concerto Grosso». Поєднання музики композитора 18-го століття Йоганна Себастьяна Баха та пісень The Beatles (Джона Леннона, Пола Маккартні, Джорджа Харрісона та Рінго Старра).

Третя частина: «Пори року в Буенос-Айресі» Астора П’яццолли. У 1996-1998 роках було зроблено вільну транскрипцію «Пори року в Буенос-Айресі» Астора П’яццолли для скрипки та струнного оркестру, яку й виконають музиканти. Ви поринете у танго як у ліричну сюїту про почуття маленької людини у великому місті.

У своїй музиці Астор П’яццолла намагається описати життя мешканця Буенос-Айреса: завдяки танго виникає богемний образ Буенос-Айреса, самотність, холод в Invierno Porteño, що переривається сильними ритмічними імпульсами. У Primavera Porteña відчувається перше кохання, тіло та спокуса, пікнік у парку, закохані.

Концерт з програмою «Через час і відстань» відбудеться у супроводі оркестру та у складі:

— Петер Брейнер (диригент, піаніст, Лондон) диригент Лондонського Королівського Оркестру та знаменитий аранжувальник Бітлз, композитор. Він не лише блискучий віртуоз, а й неперевершений виконавець. Є одним із найбільш записуваних музикантів у світі. Випущено його понад 260 компакт-дисків, продано мільйони альбомів.

— Алексей Явтухович (скрипаль, Collegium Musicum, США) президент Collegium Musicum, що об’єднує понад 100 видатних музикантів по всьому світу;

— Богдан Румянцев (віолончеліст, Україна) — аспірант Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського.

Коли: 30 жовтня (пн) о 19:00
Де: Київська консерваторія, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11
Вартість квитків: 770-2880 грн. Придбати квитки на Kontramarka.ua та Concert.ua

Леонід РУДЕНКО

Джерело: vechirniy.kyiv.ua

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World