Menu
Menu
04.07.2023

«Suveooper 4.0» Гала-концерт Одеської опери на Співочому полі Вільянді

29 червня на Співочому полі Вільянді (Естонія) відбувся гала-концерт Одеської опери «Suveooper 4.0». На запрошення художнього керівника «Літньої опери Вільянді» Юрі Лейтена, під керівництвом заслуженого артиста України Ігоря Чернецького.
У програмі концерту прозвучали найпопулярніші арії з опер «Кармен» та «Шукачі перлів» Ж. Бізе, «Севільський цирульник» Дж. Россіні, «Дон Жуан» В. А. Моцарта та інші.

Окрасою «Suveooper 4.0» стали арії з першої української опери «Запорожець за Дунаєм» С. Гулака-Артемовського, «Назар Стодоля» К. Данькевича та українська народна музика. У виконанні Естонського молодіжного симфонічного оркестру прозвучала також «Мелодія» М. Скорика.

За словами Юрі Лейтена, художнього керівника Літньої опери Вільянді, у планах на майбутнє — запросити до Естонії весь Одеський оперний театр та продовжити більш тісно співпрацювати з Україною.

Ведучим події виступив Арне Мікк, відомий естонський режисер-постановник та театральний діяч, який презентував Одеську оперу публіці, розповівши про вікову історію театру, та прямо під час концерту розучував з тисячною публікою українські гасла «Слава Україні!» та «Героям Слава!». Він також наголосив на необхідності культурної співпраці та підтримки України в дні війни.

«Коли говорять гармати, музи повинні голосно говорити», — підкреслив Арне Мікк наприкінці свого виступу.

Джерело mkip.gov.ua

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World