Menu
Menu
23.07.2023

Шампанські очі: у Києві відбудеться концерт до 55-річчя Кузьми Скрябіна

Подія, присвячена пам’яті кумира мільйонів українців, неймовірна атмосфера єднання та затишку, і все це — разом з чудовою музикою Кузьми Скрябіна у неймовірних виконаннях!

Рідні Андрія Кузьменка та концертна агенція VINIL запрошують на концерт «Шампанські очі”, який відбудеться 19 серпня на у Ботанічному саду ім. Гришка. Початок події о 19:00.

Назва «Шампанські очі» у всіх на слуху, адже концерти, які започаткували батьки Кузьми разом з VINIL Concert agency, відбувалися вже двічі, а цьогоріч подія вперше відбудеться у Києві. Це буде особлива дата, адже у 2023-му Кузьма святкував би свій ювілей — 55 років», — діляться спогадами організатори VINIL Concert agency.

Кузьма Скрябін — один з найяскравіших та незабутніх українських музикантів. Цей талановитий артист, який залишив свій незгладимий слід в історії української музики, завжди вражав своєю силою та енергією на сцені. Він не лише писав пісні, які ставали шалено популярними серед публіки, а й вмів передати через них важливі ідеї та почуття.

«Кумир для мільйонів, символ епохи, але водночас простий і свій чувак для кожного! Його пісні стали народними і співаються серцем і душею мільйонами українців по всьому світу! І для нас він завжди живий, поки лунають його хіти! Не пропустіть найособливішу подію літа!» — запрошують на подію організатори VINIL Concert agency.

Диригентом вечора стане відомий маестро Микола Лисенко, праправнук відомого композитора. Він є художнім керівником Державного естрадно-симфонічного оркестру України, у виконанні якого й звучатимуть улюблені хіти «Скрябіна». Заспівають їх також і зіркові гості.

Концерти до 55-річчя Андрія Кузьменка також відбудуться в інших містах, зокрема 17 серпня, у день народження співака відбудетьсяфестиваль у Львові, а 20-го — хіти Скрябіна прозвучать в Одесі.

Квитки на київську подію шукайте за посиланням.

Джерело: vechirniy.kyiv.ua

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World