Menu
Menu
11.02.2024

Романтична музика при свічках. Львів’ян запрошують на вечір танго до Дня закоханих

Теплий вечір при свічках у найромантичніший день року. У Львівській філармонії продовжуються цикл затишних концертів при свічках. Наступним концертом циклу стане подія до Дня закоханих «У ритмі пристрасного танго», яка відбудеться 14 лютого. Початок о 18:30, повідомили організатори.
Подія буде присвячена вічному та найпрекраснішому почуттю – коханню. Коханню, яке втілилось в одному з найпопулярніших музичних та танцювальних жанрів у світі – танго.

«Музика, що захоплює у вир пристрасті, натхнення та любові. Романтична атмосфера при свічках та витончене танго у затишний осінній вечір! Разом з тим, гостей заходу пригощатимуть шампанським та солодощами! І все це входить у вартість квитка!», – зазначили організатори.

Ритм пристрасного танго й стане провідним у події, та буде звучати у виконанні ансамблю «Високий замок»: від пристрасного «Лібертанго» Астора П’яццолли чи романтичного «Petite fleur» Сіднея Беше до «лінивого» танго Джона Cаллівана. Також у цей вечір звучатимуть авторські ліричні пісні про кохання у виконанні Петра Радейка, Анастасії Чубінської та вокального гурту “Голосні” у складі – Ольга Верхоляк-Томків та Іванна Вівчарик. Пристрасть музики передасть у пластиці тіла знана танцювальна пара у складі Віктора Сокрути та Соломії Кудин.

«Це буде теплий романтичний вечір, сповнений чудової музики та пристрасних ритмів танго. Особливої атмосфери його додадуть свічки, що прикрашатимуть концертний зал. Під час антракту гості матимуть можливість поспілкуватись, зробити у фоє фото з артистами та пригоститись шампанським. Тут буде також романтична атмосфера – танцюватимуть дві пари, до яких можна буде доєднатися людям, які б хотіли себе спробувати у танці», – розповідає художній керівник проєкту Андрій Яцків.

Цей концерт стане наступною подією із масштабного циклу «тихих» проєктів – подій без яскравих світлових чи шумових ефектів, наповнених музикою, яка дозволить у наш складний час «перезавантажитись», знайти час для себе та хоч трішки перемкнутися. Започаткувала цю серію концертів концертна агенція Zahid Concert Agency та Академічний інструментальний ансамбль солістів «Високий Замок». Такі події «при свічках» відбуваються у філармонії щомісяця.

Квитки за посиланням: https://soldout.ua/event/1392-warm-concert-in-the-rhythm-of-passionate-tango

Ольга МАКСИМ’ЯК

Джерело: photo-lviv.in.ua

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World