Menu
Menu
27.07.2023

Помер головний диригент Дніпровського театру опери та балету Володимир Гаркуша

Головний диригент Дніпровського академічного театру опери та балету народний артист України Володимир Гаркуша помер на 71-му році життя.

Про це повідомляє сайт театру.

Гаркуша почав працювати у театрі на посаді диригента в серпні 1990 року. У січні 1994-го його призначили головним диригентом. Диригентський почерк маестро характеризувався емоційністю, тонким відчуттям стилю й форми твору. У манері диригування Гаркуші вражала чудова мануальна техніка, пластичні жести, романтична спрямованість трактувань.

Він був засновником багаторічного фестивалю для талановитої молоді "Молодь розправляє крила". Під його керівництвом у театрі були поставлені такі вистави, як "Принцеса Турандот", "Джанні Скіккі", "Сестра Анжеліка", "Набукко", "Отелло", "Карміна Бурана", "Травіата", "Тоска", "Лісова пісня", "Білосніжка та семеро гномів", "Дама з камеліями", "Директор театру", "Піратський трикутник", "Норма", "Даремна обережність" та ін.

Гаркуша багато гастролював в Італії, Іспанії, Франції та Великій Британії. У статусі запрошеного гостя неодноразово диригував оперно-балетними виставами за кордоном, а також по Україні – в Києві, Одесі, Донецьку, Львові, Харкові, Маріуполі, Луганську.

Прощання з маестро відбудеться 27 липня о 12:00 у фоє театру.

Джерело: vesti.ua

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World