Menu
Menu
22.10.2023

НАОНІ Оркестра влаштує киянам вечір музичної терапії

Унікальний колектив виступить у столичному Pochayna Event Hall.

У п’ятницю, 3 листопада, до цього мультифункціонального простору завітає НАОНІ Оркестра з концертною шоу-програмою «Кіносимфонія». Відомий музичний колектив виконає з особливою українською звуковою ідентичністю та в неймовірній оркестровій палітрі мелодії з культових фільмів.

Зокрема, в оригінальній інтерпретації НАОНІ можна буде почути саундтреки до таких кінохітів, як «Гаррі Поттер», «Одного разу в Америці», «Хрещений батько», «Гра престолів» та «Зоряні війни». Але й це — ще не все. Неповторний хор інструментів 40 музикантів супроводжуватиметься вражаючою круговою відеопроєкцією та костюмованими перформансами.

Сьогодні важко знайти в нашій країні людину, яка не знає НАОНІ Оркестра. А кожен, хто хоч раз був на їхньому виступі, розуміє наскільки унікальним є цей колектив. Дримби та окарини, цимбали та бандури, трембіти та сопілки в руках справжніх майстрів-віртуозів творять неймовірну звукову палітру.

Сім разів колективу заслужено діставалася перемога на проєкті «Битва оркестрів», а за останні кілька років під художнім керівництвом Віктора Гуцала музичні експерименти оркестру ставали дедалі цікавішими, сміливішими та новаторськими.

У співпраці з представниками сучасних жанрів музики та топовими виконавцями успішно пройшли спільні концерти з багатьма зірками нашої української сцени, серед яких були ONUKA, Олег Скрипка, Руслана, Джамала, Артем Пивоваров, колективи «Друга ріка», Mad Heads, KozakSystem та інші.

Коли: 3 листопада, о 19:00.

Де: Pochayna Event Hall, проспект Степана Бандери, 23.

Вартість квитків: від 390 гривень.

Квитки на «Кіносимфонію» можна придбати за посиланням.

Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World