Menu
Menu
10.08.2023

Національна опера України починає новий сезон

19 серпня в Національній опері розпочнеться театральний сезон. Бонусом на глядачів чекатиме спеціальний концерт до Дня Незалежності.

Театральний сезон відкриє перлина українського оперного мистецтва - опера Миколи Лисенка "Наталка Полтавка". Це гумористична вистава, сповнена українського фольклору, танців і традиційного побуту за мотивами однойменної повісті Івана Котляревського. Показ "Наталки Полтавки" відбудеться в суботу 19 серпня о 15.00.

Окрім цього, у серпні на глядачів чекає:

Прем'єрний показ на сцені Національної опери України опери "Литовці" Амількаре Понк'єллі (концертне виконання) - 20 серпня (неділя) о 15:00. Опера італійського композитора попри те, що виконується доволі рідко, вже підкорила чимало сердець у Європі.

Гала-концерт з нагоди Дня Незалежності України - 24 серпня (четвер) о 17:00. До програми концерту увійшли найкращі твори світової та української класики у виконанні провідних солістів, хору та оркестру Національної опери України. Завершиться концерт традиційно - завершиться "Молитвою за Україну" Миколи Лисенка.

25 серпня (п'ятниця) о 17:00 - балет М.Скорульського "Лісова пісня". Це перлина українського балету, побудована за мотивами лірико-драматичної історії Лесі Українки.

Опера Джузеппе Верді "Травіата" в осучасненій постановці Анатолія Солов'яненка - 26 серпня (субота) о 15:00. Це оригінальна, авангардна постановка видатного класичного шедевра, яка транслює ідею, що мистецтво поза часом.

27 серпня (неділя) о 15:00 - витончено-романтичний балет "Жизель" Адольфа Адана.

У Національній опері зазначають, що на кожну з вистав розраховано 459 квитків, їх можна придбати на сайті або в касі опери.

Автор: Мар'я Гриневич

Джерело: socportal.info

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World