Menu
Menu
03.07.2023

"Містер Арбітріум": Гігантська скульптура у Львові як символ підтримки та надії для України

28 червня в Львові, біля Оперного театру, було встановлено скульптуру гіганта під назвою "Містер Арбітріум". Ця статуя, створена італійським скульптором Емануеле Джіаннеллі, має висоту 5,5 метра і символізує підтримку України під час розпочатої Росією війни.

Згідно з повідомленням сайту Львівської міськради, цей проект є задумом мисткині Розі Фонтани і був втілений скульптором Емануеле Джіаннеллі. За задумом італійського митця, "Містер Арбітріум" є образом чоловіка, який одночасно толкає і тримає. Це символізує підтримку України, надію на зупинку війни і страждань, а також надає простір для миру і відбудови.

Емануеле Джіаннеллі, автор скульптури, поділився своїми враженнями: "Я дуже радий, що Містера Арбітріума встановили поряд з Львівською оперою. Ця скульптура буде підтримувати українське мистецтво, історію та культуру. Крім того, я сподіваюся, що мій проект стане реальною підтримкою всіх українських художників, музикантів, акторів та культурних діячів, які страждають, загинули або не можуть реалізувати свої культурні проекти. Я бажаю найшвидшого приєднання України до Європейської спільноти і хочу, щоб це стало чути не тільки від італійського митця, але й від митців зі всієї Європи".

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World