Menu
Menu
08.11.2023

Міському духовому оркестру «Полтава» — 28 років

У Центрі культури та дозвілля відбулося відзначення річниці, артисти подарували слухачам «Кінохіти». Подробиці — у сюжеті.

Едуард Головашич, керівник й головний диригент міського духового оркестру «Полтава»: В 1995 році зібрав команду, яка жадала грати духову музику, і ми це зробили.

Так згадує початок створення міського духового оркестру «Полтава» його засновник Едуард Головашич. Наче тільки учора започаткували проект, а сьогодні оркестру вже 28. Колектив — лауреат численних міжнародних і всеукраїнських конкурсів та фестивалів.

Едуард Головашич, керівник й головний диригент міського духового оркестру «Полтава»: Першого листопада почалися перші репетиції, а вже у січні була представлена програма презентації в нашій обласній філармонії. Це був дуже великий такий підйом, музикантам дуже цього хотілося. Ніхто не зважав ні на час, скільки проходять репетиції, ні скільки разів на тиждень це відбувається.

На своє 28-річчя колектив оркестру підготував сюрприз глядачам — презентував «Кінохіти». Програма вперше складається із музичних композицій з різних фільмів.

Андрій Войтенко, артист міського духового оркестру «Полтава»: Сьогодні програма взагалі ексклюзивна, вона вся нова, майже усі пісні нові, і це будуть саундтреки будуть до фільмів. Дуже довго ми йшли до того, щоб зробити з відеорядом, щоб це було цікаво глядачу, щоб було цікаво нам грати.

Олександр Лазарєв, ведучий концерту: Одразу зізнаюся, що я не пам’ятаю, коли вперше провів концерт для муніципального духового оркестру, але свої емоції, я боюсь, що не вистачить слів, бо це суцільне захоплення, я тут жодним чином не перебільшую, тому що працювали ми з міським духовим оркестром на різних майданчиках, це були різні заходи.

На презентацію нової програми оркестру завітала пані Марина. З творчістю оркестра не знайома, проте від інших чула багато схвальних відгуків.

Марина Пивовар, відвідувачка концерту: Мене запросила до себе, вірніше на концерт, подружка, до своєї знайомої дівчини, яка буде зараз тут виступати. Тому ми дуже на це чекаємо.

А ось коли наступного разу можна відвідати нову концертну програму міського духового оркестру Полтава — слідкуйте за анонсами — каже Едуард Головашич.

Джерело: irt.pl.ua

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World