Menu
Menu
01.07.2023

Магія музики: Канадський кларнетист Юліан Мілкіс та симфонічний оркестр закривають сезон у Одесі

В Одесі відбулися два концерти симфонічної музики, які стали закриттям сезону Національного Одеського філармонійного оркестру. Головною подією було виступлення відомого канадського кларнетиста Юліана Мілкіса як соліста. Диригував обидвоми концертами маестро Хобарт Ерл, який є постійним художнім керівником та головним диригентом оркестру. Програма обох вечорів була присвячена творам американських композиторів.

Одеська аудиторія отримала можливість почути щось нове і незвичне. Вперше виконувався концерт для кларнета з оркестром "РЕҐТАЙМ!" Діка Хаймана, а також симфонія №2 Чарльза Айвза. Після перерви Хобарт Ерл зачитав промову Леонарда Бернстайна про симфонію №2 Чарльза Айвза, яку виконали вперше після 40 років з моменту її написання. Чарльз Айвз був новатором, його музику на початку 20-го століття часто ігнорували. Симфонію №2 Айвз написав протягом майже 10 років, щоб отримати саме ту версію, яку він прагнув.

Після концертів глядачі мали змогу зробити благодійні внески на підтримку БФ "Корпорація монстрів". За два вечори було зібрано понад 30 тисяч гривень, які будуть передані в якості допомоги постраждалим від потопу мешканцям Херсона. Також було отримано 400 доларів з США та 270 доларів з Ізраїлю, про що повідомила співоорганізаторка концерту Юлія Городецька.

Джерело: Культурометр
Фото: Миколай Вдовенко

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World