Menu
Menu
14.04.2024

Людкевич. Спадщина: стратегія популяризації музичної творчості

16 квітня о 16:00 у Фоє Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика відбудеться дискусія, що торкатиметься проблематики та інструментів популяризації творчості українських композиторів.

Це перша з низки подій, запланованих у різних музичних інституціях України., запланована Меморіальним музеєм імені Станіслава Людкевича.

У межах зустрічі команда проєкту розповість про роботу над новітнім виданням творів Станіслава Людкевича, перший том якого зі симфонічними творами композитора був виданий минулого року за підтримки Українського культурного фонду.

Тепла зустріч у фоє філармонії об’єднає музикантів, композиторів, менеджерів, музикознавців та культурних дієвців, які є промоутерами української музики на національному та світовому рівнях. Дискусія покликана поділитися досвідом та об’єднати зусилля задля популяризації класичної спадщини української музичної культури.

Камерні твори Станіслава Людкевича прозвучать у виконанні Софії Соловій (сопрано) та струнного квартету «Фенікс».

Модератор: Михайло Кобрин – директор Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові та його філії Меморіального музею Станіслава Людкевича.

Вхід за запрошеннями

Джерело: philharmonia.lviv.ua

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World