Menu
Menu
23.07.2023

Львів’яни співатимуть перед оперою  для збору коштів на бандеромобілі для ЗСУ

В неділю, 23 липня 2023 року,на площі перед оперним театром у Львові відбудеться концерт ретро-музики від FIJI Band та Зіновія Карача, під час якого збиратимуть кошти на автомобілі для ЗСУ.
Початок заходу о 17:00, повідомили організатори VINIL Concert agency.

Мета концерту – зібрати 300 тис. грн на автомобілі для ЗСУ. Бо хороше авто на передовій – це чиєсь збережене життя, а, може, і не одне.

Великий музичний проєкт відбудеться під егідою благодійного фонду «Supporters of Ukraine», медичного центру «Берегиня», громадської організації «Міжнародна Асоціація Мистців» за підтримки концертної агенції «Vinil» та Департаменту з питань культури, національностей та релігій. Генеральні партнери події – це активні благодійні організації, які відкрито ведуть свою діяльність під час військового вторгнення в Україну і надають допомогу тим, хто її потребує, постраждалим від збройної агресії, ВПО та ЗСУ.

«Амбасадори української пісні FIJI Band та Зіновій Карач запрошують львів’ян та гостей міста відпочити душею під улюблені хіти української ретро-музики та матеріально підтримати наших воїнів. Улюблені пісні – для доброї справи. Приходьте разом співати «Гуцулку Ксеню», «Червону Руту», «Черемшину» у дружньому колі. Приходь підтримати військо своєї країни! Українська пісня і спільна мета – підтримка наших захисників. Музика має велику силу дарувати надію. Нехай же музика подарує нашим воїнам можливість швидше пересуватися на шляху до перемоги!», – запрошують організатори VINIL Concert agency.

Ольга МАКСИМ’ЯК

Джерело: photo-lviv.in.ua

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World