Menu
Menu
03.02.2024

Львів'ян запрошують на вечір хітів легендарного композитора Ennio Morricone

Неймовірний і дивовижний світ саундтреків до улюблених кінофільмів. Вперше на сцені Львівської опери легендарні хіти геніального італійського композитора Енніо Морріконе у програмі «Ennio Morricone. Tribute» у виконанні симфонічного оркестру та хору. Подія відбудеться 5 лютого о 19:00 год, повідомили організатори VINIL Concert agency

Концерт обіцяє стати знаковою для поціновувачів музики та шанувальників творчості Енніо Морріконе. Організатори також анонсують, що це буде унікальна можливість насолодитися творчістю справжньої легенди світової кіномузики.

Енніо Морріконе, безсумнівно, вважається неперевершеним талантом, композитором-легендою та великим диригентом нашого часу. Його музична палітра охоплює різні жанри, включаючи класику, джаз, рок-н-рол та фольклор.

Енніо Морріконе створив музику до більш ніж 400 фільмів і телесеріалів. Він працював з такими режисерами, як Роман Поланскі, Квентін Тарантіно, Олівер Стоун, Браян Де Пальма. Енніо Морріконе отримав два «Оскари», «Золотий глобус» і «Ґреммі». Морріконе залишив по собі незгасаючий слід у світі музичного мистецтва.

«На вас чекає чарівний вечір, наповнений легендарною музикою з улюблених кіношедеврів, таких як «Недоторканні», «Місія», «Хороший, поганий, злий», «Професіонал», «За жменю динаміту», «Новий кінотеатр «Парадізо»», «Одного разу в Америці», «Приходь одного вечора повечеряти», «На декілька доларів більше'». Приходьте слухати улюблену музику до епохальних кінофільмів разом!, — запрошують організатори VINIL Concert agency.

Квитки доступні за посиланням: lviv.karabas.com/ua/ennio-mirricone-tribute

Джерело: wz.lviv.ua

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World