Menu
Menu
16.08.2023

Львівський органний зал оголосив конкурс на заміщення вакантних артистичних посад

Львівський академічний будинок органної та камерної музики (місто Львів, вул. С.Бандери, 8), відповідно до частини другої статті 21 Закону України «Про культуру» (формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури здійснюється на конкурсній основі) та Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 № 497, оголошує конкурс на заміщення вакантних посад, а саме:

 • Артист - соліст (хору, тенор),  вищої категорії  – 1 одиниця.
 • Артист - соліст (хору, баритон),  вищої категорії  – 1 одиниця.
 • Артист - соліст (хору, тенор),  І категорії  – 3 одиниці.
 • Артист - соліст (хору, баритон),  І категорії  – 1 одиниця.
 • Артист - соліст (хору, тенор),  ІІ категорії  – 2 одиниці.
 • Артист - соліст (хору, баритон),  ІІ категорії  – 4 одиниці.
 • Артист - соліст (сопрано),  І категорії  – 1 одиниця.
 • Концертмейстер  – 1 одиниця.

 
Кваліфікаційні вимоги:
 
Для артиста - соліста вищої категорії - повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією I категорії не менше 3 років.
 
Для артиста - соліста І категорії – повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр); для магістра - без вимог до стажу роботи, для спеціаліста - стаж роботи за професією артиста хору другої категорії не менше 2 років, бакалавра не менше – 3 років.
 
Для артиста - соліста  ІІ категорії – повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
 
Для концертмейстера – повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста – без вимог до стажу роботи, для бакалавра – підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією акомпаніатора, концертмейстера не менше 3 років.
 
Повна програма для участі у конкурсі доступна за посиланням.

Для участі в конкурсі громадянин України надає наступні документи:

 1. заяву про участь в конкурсі у довільній формі (на ім’я голови конкурсної комісії);
 2. особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з      вклеєною фотокарткою;
 3. копія паспорта та ідентифікаційного номеру (оригінали подаються особисто);
 4. копія  трудової книжки (за наявності);
 5. копія документа про освіту (диплому та додатку) за відповідною спеціальністю.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список поставлених вистав, зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).

Працівники, які знаходяться у трудових відносинах з Львівським академічним будинком органної та камерної музики та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Документи на конкурс можуть подаватися безпосередньо відповідальному секретареві конкурсної комісії в робочі дні з 09:00 по 18:00 у приміщенні Львівського академічного будинку органної та камерної музики та/або шляхом направлення заяв на участь у конкурсі з додатками на наш е-mail: [email protected] з 14 серпня по 29 серпня 2023 року до 18.00.

Конкурс буде проведено у Львівському академічному будинку органної та камерної музики  об 11:00  31 серпня 2023 року. 

Телефон для довідок – 098-871-01-80

Джерело: galinfo.com.ua

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World