Menu
Menu
19.06.2024

Львівські музиканти представили українську музику на європейських подіях

Екватор червня знаменували гастролі музикантів філармонії містами Європи. Впродовж трьох днів піаністка Віоліна Петриченко разом зі скрипалькою Наталією Гордєєвою та струнним квартетом представили три програми в містах двох країн.

13 червня програму “Вечір премʼєр” на фестивалі Dni Kwidzyna 2024 презентували солістки Віоліна Петриченко та Івона Глінка, а також струнний квартет в складі: Марина Громадська, перша скрипка, Сільвія Фудела, друга скрипка, Анна Бура, альт та Марія Біль, віолончель. А вже 14 червня музиканти представили у Квідзені українську програму: прозвучали твори Василя Барвінського та Бориса Лятошинського.

Фінальною частиною гастрольного туру став виступ Віоліни Петриченко разом зі скрипалькою Наталією Гордєєвою 15 червня на щорічному триденному марафоні Folkemødet в Боргнгольмі, Данії, в якому також взяли участь прем’єр-міністру Данії Метте Фредеріксен та Голова данського парламенту Сьорену Гаде.

Програма «Українська поема» прозвучала на знак вдячності, а також подарувала слухачам заглиблення в українську культуру. Прозвучали твори Миколи Лисенка, Мирослава Скорика та Тараса Зданюка.

Джерело: philharmonia.lviv.ua

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World