Menu
Menu
13.01.2024

Львівська філармонія запрошує на концерт хорової та оркестрової музики «Тиха молитва»

Львівська національна філармонія запрошує на особливу подію – концерт «Тиха молитва», що відбудеться в неділю 14 січня о 18:00.Про це повідомили організатори.

Цей концерт є подорожжю у світ внутрішньої гармонії та духовності. Від найперших звуків гобоя до останніх акордів фортепіано у майстерному виконанні солістів – піаністки Віоліни Петриченко та гобоїста Степана Сивохіпа, у підтримці оркестру «Віртуозів Львова» та магічному тембровому багатстві хору «Gloria» під керівництвом диригента Володимира Сивохіпа.

Кожен з творів програми покликаний, щоб дарувати спокій, умиротворення. Так про свою музику латвійський композитор Петеріс Васкс говорить, що: «має вже надто мало часу, аби шукати в музиці щось інше окрім світла, медитативності, гармонії».

Натомість премʼєра твору «Music for Anngel» львівської композиторки Богдани Фроляк має глибоку присвяту двом Аннам, які стали ангелами. Довершить вечір небесно піднесене звучання хору «Gloria» в композиціях Еріка Вітакера та вишукане поєднання фортепіано і струнних в постлюдіях Валентина Сильвестрова.

Не пропустіть нагоду відчути неповторні емоції від концерту «Тиха молитва». Музика композиторів, наших сучасників, проведе вас унікальним шляхом.

Джерело: portal.lviv.ua

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World