Menu
Menu
29.07.2023

Луганська обласна філармонія до свого 80-річчя готує Ювілейний Симфонічний концерт

З початку повномасштабного російського військового вторгнення в Україну оркестр Луганської обласної філармонії опинився у Львові. Так музиканти вже вдруге з 2014 року були змушені рятуватися від війни та російського "міра", який спочатку відібрав у них рідний Луганськ, а в 2022 році і Сєвєродонецьк, який дав їм тимчасовий прихисток.

У Львівському Органному залі оркестр швидко відновив концертну діяльність, за півтора року зіграв феноменальну кількість нових яскравих та історичних програм і щиро полюбився львівській публіці.

На святковому заході під назвою "Ювілейний Симфонічний концерт. 80 років Луганській філармонії", котрий символічно припав на День захисників та захисниць України, Луганська філармонія збирає друзів, серед них і Курт Шмід (Австрія), який довгі роки дириґував колективом та зробив його впізнаваним у Європі.

Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії 30 вересня та 1 жовтня готується вразити своїх поціновувачів програмою з шедеврів європейської класики, яка окрилює та дарує надію. Дириґентами будуть Курт Шмід, Іван Остапович та Назар Яцків.

"Ми всі щиро віримо, що скоро Україна здобуде перемогу та поверне свої території, а Луганська філармонія нарешті повернеться додому. Тож поспішайте почути наживо легендарний оркестр Луганської філармонії у Львові", - звертається колектив закладу до своїх пошановувачів.

Джерело: sed-rada.gov.ua

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World