Menu
Menu
26.05.2023

KAVKA: Українська оперна трилогія за мотивами Франца Кафки в Малій опері Києва

На сцені київської Малої опери відбудеться прем’єра оперної трилогії «KAVKA», створеної українською композиторкою Вікторією Шинкаренко. Згідно з повідомленням пресслужби формації «Art.Razom», вистава буде представлена 3 та 4 червня.

Основу трилогії складають найвідоміші твори Франца Кафки, зокрема «Процес», «Перетворення» і «Замок». Режисерська концепція спирається на історію втомленої людини, яка блукає в моторошних сновидіннях і шукає вихід.

Підготовка до вистави тривала з 2020 року і була здійснена режисеркою та фундаторкою «Art.Razom» Мариною Рижовою, композиторкою Вікторією Шинкаренко та диригентом Київської опери Іваном Стецьким. У зв'язку з карантинними обмеженнями, спочатку була виконана камерна концертна версія твору. Проте в 2022 році команда повернулася до проєкту, і тепер, до 140-річчя від народження Кафки в 2023 році, українська оперна трилогія «KAVKA» отримає своє сценічне втілення.

У постановці також беруть участь помічник головного диригента Національної оперети України Ярослав Близнюк, концертмейстерка Лідія Ночовська, а також молоді вокалістки і вокалісти: Володимир Соколовський, Павло Бєльський, В‘ячеслав Крижановський, Валерія Гусак, Надія Більдій, які є артистами формації «Art.Razom». Музичну драматургію втілює Національний камерний ансамбль

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World