Menu
Menu
11.07.2023

Фольклорно-обрядове свято у Полтавській філармонії

9 липня у Полтавській обласній філармонії відбулося незабутнє фольклорно-обрядове свято “Івана Купала”. Пісенно-танцювальний ансамбль “Полтава” представив вражаючу програму.
Цей унікальний проєкт відображає колорит полтавського краю, поєднуючи його зі старовинними обрядовими піснями та звичаями, а також виражає глибокий патріотизм та ідейність нашого народу. В його основу покладено мистецькі доробки провідних фольклористів – заслуженого артиста України Павла Бакланова та його дружини – заслуженої діячки мистецтв України Лариси Бакланової, які, у творчому тандемі з композиторкою Тамарою Оскоменко-Парулавою, створили незабутній віночок купальських і обрядових пісень. Зібраний семантичний досвід хорового та балетного мистецтва (творчі надбання заслуженого артиста України Вадима Перепелкіна) та відчутна підтримка заслуженої діячки культури Лариси Семеняги, надихнули молодих керівників колективу – художнього керівника Олексія Рубана та балетмейстера-постановника Сергія Губу на втілення надбаних пісенно-танцювальних елементів у створеному проєкті.

У програму були включені найкращі фольклорні композиції та обрядові пісні у виконанні ансамблю та квартету “Зарево” (художній керівник Ірина Рубель). Артисти вдало поєднали традиційні пісні та танці з енергійною музикою, створюючи неповторний образ українського народу. Кожен твір викликав захоплені емоції у глядачів.

Прикрасою дійства став запрошений хореографічний колектив – народний ансамбль танцю “Світанок” ( художній керівник Ольга Гнєдіна) та колекція авторських вінків від Ірини Григорової – директорки творчого культурно-освітнього центру “АРТландія”.

Ведучою заходу була чарівна Катерина Кібенко. Режисерка проєкту – талановита та креативна Оксана Іноземцева.

Фольклорно-обрядове свято “Івана Купала” в Полтавській обласній філармонії стало незабутньою подією, яка залишила глибокий слід у серцях глядачів. Цей проєкт демонструє багатство української культури, зберігаючи традиції та звичаї нашого народу. Він надихає глибоким патріотизмом та вірою в майбутнє України.

Марія Бойко
Фото: Полтавська обласна філармонія

Джерело: np.pl.ua

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World