Menu
Menu
04.02.2024

До Дня Валентина в Ужгороді відбудеться романтичний вечір "Любов в опері"

Похід на концерт – це завжди маса емоцій і вражень, гарний настрій та заряд бадьорості. До Дня всіх закоханих у Закарпатській обласній філармонії пройде відразу кілька романтичних заходів, один з яких концерт «Любов в опері» – ідеальний варіант для шанувальників класичної музики. Ніщо так не впливає на створення чуттєвої, романтичної та інтимної атмосфери, як чиста і бездоганна класика. Цей концерт - це справжня мелодія кохання, що стане найкращим подарунком люблячого серця.

радиційно, у виконанні найкращих і професійних музикантів та солістів ви почуєте вишукану, романтичну, теплу, пронизану флюїдами позитиву і добра музику, яка подарує шанувальникам особливий, піднесений настрій та найвищу музичну насолоду.

11 лютого Академічний симфонічний оркестр філармонії буде ніжити ваш слух мелодійними, чуттєвими хітами світової музики з репертуару Дж. Верді, Дж. Россіні, Ж. Оффенбаха, І. Кальмана, Дж. Пуччіні та інших.

Чудові емоції, калейдоскоп вражень та яскравих фарб у цей вечір вам даруватимуть також майстерні вокалісти: заслужена артистка України Мар’яна Гаврилко, Галина Гаврилко, Мирослава Швах-Пекар та Артем Поздняков – студент Академії культури і мистецтв (клас викладача Ондраша Тазінгера).

Диригентка – заслужена артистка України Вікторія Свалявчик-Цанько.

Музичний вечір розпочнеться о 17:00.

Ведуча – музикознавець Наталія Піцур.

Локація: велика зала Закарпатської обласної філармонії.

Захід проходитиме для підтримки Збройних Сил України.

Квитки продаються в касі філармонії (можна замовити за тел.: 050 041 28 55 Ольга Євгенівна) та на CONCERT.UA

Джерело: zakarpattya.net.ua

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World