Menu
Menu
25.02.2024

Біг-бенд президентського оркестру зібрав у Полтаві аншлаг

"Jazz-Time" – так називалася концертна програма столичного колективу, до якої увійшли найкращі хіти Тедда Демерона, Джонні Мендела, Джо Семпела, Гордона Гудвіна, Діззі Гіллеспі, Боба Мінцера, Телоніуса Монка...

Джаз – один із провідних і найулюбленіших стилів у музичному мистецтві. Він поєднує в собі складні ритмічні фігурації та чарівні мелодійні малюнки. Джаз здатний викликати найрізноманітніші емоції у слухача. Що це саме так, ми змогли переконатися, відвідавши джазовий концерт Біг-бенду Національного президентського оркестру під керівництвом бенд-лідера та соліста, заслуженого артиста України Олександра Рукомойнікова, який відбувся 22 лютого в Полтавській обласній філармонії.

Блискуче виконання, драйв, вишуканий стиль, професіоналізм і майстерність виконавців, різножанровість музичних композицій, емоційність джазу – усім цим насолоджувалися вдячні глядачі протягом усього концерту. Артисти працювали з величезною віддачею та захопленням, демонструючи бездоганне відчуття ансамблевої гри. Неперевершений джазовий саксофоніст, бенд-лідер Олександр Рукомойніков просто вражав яскравим, виразним, тембрально багатим звуком і блискучою технікою.

А ще надзвичайно приємно було бачити та чути серед висококласних музикантів випускника нашого лисенківського мистецького коледжу, віртуоза-трубача Антона Сліпченка.

Концертна програма Jazz-Time викликала щире захоплення у глядачів, інформують Новини Полтавщини. Колектив справив справжній фурор, а полтавська публіка віддячила джазменам справжньою овацією.

Тріумфом джазу можна назвати те, що відбувалося на концерті Біг-бенду Національного президентського оркестру в залі обласної філармонії.

Джерело: poltava365.com

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World