Menu
Menu
27.12.2023

Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії анонсував "Силу музики"

Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонія започатковує цикл концертів "Силу музики" задля відпочинку та настрою
Про це повідомила прес-служба Львівської національної філармонії ім. М. Скорика, інформує Еспресо.Захід

Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії анонсував свою роботу наступного року. Колектив, який у січні-березні 2023 року провів масштабний гастрольний тур Америкою ( у межах якого побував у 20 штатах та виступив з 40-ка концертами – зокрема, зібрав аншлаг у відомому Carnegie Hall у Нью-Йорку), а наприкінці грудня виступив у Берлінській філармонії, наступний рік розпочне серією концертів задля відпочинку та настрою.

Як розповів відомий флейтист і директор-розпорядник оркестру Михайло Сосновський, обрані твори запланованих програм вирізнятимуться легкістю, милозвучністю та сприятливістю для слухання. Проте водночас і потребуватимуть ретельності вивчення матеріалу та відповідного виконання.

"Та ми впевнено беремо на себе таке зобов’язання, - каже Михайло Сосновський. - Хочемо познайомити слухачів із творами, які не часто звучать в Україні та часто їх виконуватимемо із відомими, цікавими солістами та диригентами. У слухачів буде можливість більше дізнатися про музику завдяки харизматичним модераторам подій, а наші колеги-музиканти зможуть почерпнути щось нове для себе у професійному значенні, адже за подіями будуть закріплені майстеркласи та лекції для відвідувачів".

Директор-розпорядник оркестру також нагадав, що в грудні оркестр спробував втілити таку концепцію у проєкті "Сила світла" із головним диригентом Теодором Кухарем та скрипалькою Богданою Півненко. І побачив, що ідея наділяти вечори чимось більшим є досить вдалою як для музикантів, так і для публіки.

А перша подія із циклу "Сила музики" відбудеться 12 січня за безпосередньої участі топового музиканта сучасності — чеського валторніста, диригента Радека Баборака.

Джерело: zahid.espreso.tv

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World