Menu
Menu
09.07.2023

32 концерти класичної музики в липні в Органному залі Львова

У липні Львівський органний зал запрошує відвідати 32 концерти класичної музики. Слухачів дивуватимуть електроакустикою, сольними речиталями запрошених органістів, хоровими перформансами, концертами камерної музики за участі гітари, віолончелі та квартету роялів

2 липня о 21:00 розпочнеться «Ніч Малера». Два проникливих пісенних цикли Ґустава Малера серед неповторної вечірньої атмосфери Органного залу звучатимуть у виконанні баритона Олексія Кувітанова, соліста Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької. Акомпануватиме йому піаністка Ірина Кірчанова.

5 й 6 липня на сцені Органного залу співатиме чоловічий хор «Гомін». Перший концерт «Книга життя», де звучатиме європейська хорова музика, пройде під батутою київського дириґента Назарія Тарасенка. Наступного вечора лунатимуть «Пісні про кохання» – добре відомі усім романтичні композиції англійською, німецькою, італійською та, звичайно ж, українською. Хористами дириґуватиме Вікторія Антошевська, акомпанувати на роялі їм буде Єва Куликовська.

9 липня до концертного залу завітає солістка Чернівецької обласної філармонії, Світлана Бардаус, яка виконає «Європейську органну музику».

14 липня в Органному залі планується карнавал. Ні, не костюмований, а «Карнавал тварин» Каміля Сен-Санса. Це органний концерт для всієї родини та найкращий спосіб познайомити малечу із класикою. А ще – унікальна можливість побачити, як грають на органі в чотири руки і ноги. Солістки – Ольга Стрілецька та Світлана Позднишева.

15 липня можна буде відчути пристрасть іспанської гітари та на мить перенестися на сонячні вулиці Іспанії. Запрошує – гітарист Андрій Остапенко, соліст Національної філармонії України.

16 липня Органний готує ще один сюрприз – «Віолончельні сюїти Баха» від віолончеліста, композитора, учасника квартету «Фенікс» Дениса Литвиненка.

18 та 19 липня о 21:00 звучатиме надзвичайно мила, трохи наївна і така щира музика La Belle Epoque у виконанні Іванни Клюби (сопрано) та Ірини Кірчанової (фортепіано).
19 липня «Органні мініатюри» подарує слухачам народний артист України, органіст із Києва Володимир Кошуба.

21 та 28 липня ціла лавина вражень та емоцій чекає на слухачів концерту «Чотири роялі» у Львівському органному залі. Піаністи Андрій Макаревич, Світлана Позднишева, Ольга Стрілецька, Меланія Макаревич здивують квартетом роялів.

У липні до Львова на запрошення Органного залу та на підтримку України й українців приїде литовський органіст Відас Пінкевічус. 22 і 23 липня він дасть усього два концерти європейської органної музики. Слухачі стануть свідками премʼєри – органних варіацій на тему Національного Гімну України авторства виконавця. Подія відбуватиметься за підтримки Почесного консульства Литовської Республіки у Львові.

29 липня Львівський органний зал презентує проєкт «Електроакустика» від української композиторки Алли Загайкевич. Це буде дуже незвичайна подія як для слухачів, так і для концертного залу. Свої креативні ідеї презентуватимуть композитори Франції та України, серед яких Алла Загайкевич, Остап Мануляк та Олена Ільницька. Музика звучатиме з акустичних систем, за пультом – Алла Загайкевич. Унікальний концерт сучасної електроакустичної музики – це неповторний мистецький досвід.
Подію організовано спільно з Асоціацією електроакустичної музики України, в рамках EM-VISIA у Львові.

Бестселер усіх часів і сезонів – концерт «Вівальді “Пори року”». Солісти Органного залу Адріан Боднар (скрипка) та Світлана Позднишева (орган) щоразу дивують публіку майстерною грою і чарівною музикою великого композитора. Почуйте й ви це неймовірне поєднання звуків 7, 12 та 30 липня.

Проведення вечірніх концертів класичної музики при свічках стало доброю традицією Органного залу. У липні слухачі матимуть можливість поринути у незвичайну, дещо містичну, але неодмінно приємну атмосферу на таких концертах органної музики при свічках: 4 липня о 22:00 – «Бах при свічках», Олена Мацелюх (орган); 27 липня о 22:00 – «Старовинна органна музика при свічках», Світлана Позднишева (орган).

А також інші сольні концерти цього місяця: 1 й 30 липня – «Музика Баха», Олена Мацелюх (орган); 2 липня о 14:00 – «Ваґнер. Ліст», Олена Мацелюх (орган); 2 та 29 липня о 19:00 – «Філіп Ґласс. Мінімалізм», Олена Мацелюх (орган); 8 та 13 липня – «Вальси Шопена», Андрій Макаревич (фортепіано); 9 липня – «Музика Вівальді», Олена Мацелюх (орган); 16 липня – «Органна музика бароко», Ольга Стрілецька (орган); 20 та 26 липня – «Бах. Брамс. Бізе», Віталій Дворовий (орган).

У разі оголошення повітряної тривоги концерт буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

Джерело: mus.art.co.ua

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World