Menu
Menu
20.04.2024

З нами пісня назавжди

Чергова прем’єра - Запорізька обласна філармонія подарувала своїм відданим шанувальникам музичну подорож у 70-80-ті роки минулого століття, коли українська естрада гучно заявила про себе та досягла свого розквіту. Концертна програма «Зорепадом летять роки» зібрала в залі не лише людей, які виросли на цих піснях, а й чимало молоді, котра переоцінює для себе музичний спадок і прагне культурної національної самоідентифікації.

Під час повномасшабного вторгнення пісня для українців набула особливого значення – її слухають і співають в окопах і бомбосховищах, в кіно і на телебаченні, на кращих сценах країни та світу. Це підіймає бойовий дух нашого народу, об’єднує та надає сили. Ніжні й водночас динамічні мелодії підкорили слухачів і зал дружно підхоплював хіти, в яких відобразився дух часу – романтика, ностальгія та безмежна надія на краще.

Пісні-легенди виконали провідні солісти філармонії Микола Квєтков, Юлія Якса, Ольга Пацернюк та Дарина Шупранова. Майстерністю та віртуозною грою слухачів вразили Вікторія Терещенко (бандура), Тарас Пацернюк (труба), Дмитро Саверов (бас-гітара), Олег Павлов (соло-ритм гітара), Станіслав Шинкаренко (барабани), Тимофій Фуклєв (флейта) та музичний натхненник проєкту Юрій Крюков (клавішні, рояль), авторські аранжування композицій якого звучали у програмі. Ведучі Юлій Гаврилов та Юлія Дар’їна допомогли слухачам відчути пульс естради 70-80-х років, коли музика об’єднала серця та стала голосом величної країни, ім’я якої Україна.

Слухачі щирими оплесками та вигуками «браво» дякували митцям Філармонії за атмосферну музику, піднесений настрій та можливість зануритися у приємні спогади.

Запорізька обласна філармонія бажає всім миру, надії на краще та пісень, які, мов щит, захищатимуть ідеали та цінності нашого народу. До нових музичних зустрічей!

Джерело: filarmonic.zp.ua

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World