Menu
Menu
11.07.2024

Які заходи з ушанування пам’яті Мирослава Скорика відбудуться у Львівській філармонії

В суботу, 13 липня 2024 року, у день уродин видатного українського композитора Мирослава Скорика, о 10:30 пройде покладання квітів до його могили на Личаківському кладовищі. На спомин про маестро відбудеться богослужіння.
Мирослав Скорик є патроном Львівської національної філармонії, що названа його ім’ям з 2021 року. Серед митців, що стали класиками української музики, він займає особливе місце (1938–2020): це композитор, теоретик, педагог непересічного масштабу, чия творчість — від вокальних мініатюр до симфонічних поем — має формотворче значення для національної культури.

13 липня о 18:00 Академічний симфонічний оркестр під орудою диригента та генерального директора Володимира Сивохіпа презентує програму-присвяту митцю. Символічно, цей вечір є закриттям сезону філармонії на вулиці Скорика. Попри злочинні дії країни-агресора, 121-й сезон став доленосним для Львівської національної філармонії. Попри обстріли та блекаути філармонія щотижня запрошувала слухачів до своєї зали, а артисти та колективи філармонії дарували ще більше емоцій, таланту, надії, ще більше знайомили слухачів усього світу з українською музикою.

Деталі: https://philharmonia.lviv.ua/event/myroslav-skoryk-tribute-2/

Ольга МАКСИМ’ЯК

Джерело: photo-lviv.in.ua

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World