Menu
Menu
30.01.2024

Вікенд у Львівській філармонії: уродини Моцарта, вечір української симфонічної музики та дитячий концерт

Потужний, емоційний та суто український симфонічний вечір від Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії (диригент Володимир Сивохіп) та Йожефа Ерміня (фортепіано) відбувся 26 січня.

Два велети української музики ХХ століття постали у цій програмі: драматичний, ефектний симфоніст Борис Лятошинський та елегантний, колоритний шанувальник фольклору Микола Колесса.

Особливо прикметно, що Микола Філаретович був одним із засновників симфонічного оркестру Львівської філармонії, а також диригентом Львівського театру опери та балету, працював художнім керівником і диригентом хорової капели «Трембіта».

MozArt BirthDay

27 та 28 січня Львівська національна філармонія підготувала серію концертів, присвячених музиці знаменитого віденського класика. Цього разу слухачі мали нагоду насолодитись віртуозними композиціями митця у виконанні відомого Струнного квартету «Фенікс». До нього долучилися Сергій Чубріков та Олександр Холодюк – музиканти, що зіграли на духових інструментах кращі зразки творчості вічно молодого митця.

А також святкували уродини Моцарта разом із музикантами Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» філармонії, під батутою Тараса Вергуна. У виконанні оркестру та солістів: Степана Сивохіпа, Михайла Сосновського та Іванни Гетто прозвучали наповнені світлом та легкістю твори композитора.

28 січня також пройшов черговий концерт з циклу «Автостопом по музичній галактиці» – це серія інтерактивних музичних пригод Дзень-Бума та його друзів по музичній галактиці. Юні слухачі приходять до філармонії, щоб потрапили у дивовижну атмосферу планет музичної галактики, де можуть познайомитися з їхніми мешканцями та особливостями кожної з планет. Щоразу перед кожним концертом, об 11:00 на маленьких слухачів чекатимуть веселі інтерактиви з унікальним музичним реквізитом від Центру музичного розвитку «TEMPO», а знайомить дітей та їхніх батьків з музикою — Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії та диригент Сергій Хоровець.

Джерело: leopolis.news

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World