Menu
Menu
06.08.2023

В Україні заснували Фундацію класичної музики

Музикознавиця Оля Лозинська і громадська діячка Ната Болібрух об'єдналися з метою збереження музичної спадщини та популяризації української класичної музики.

Вони заснували Українську фундацію класичної музики — організацію, яка заснована на мріях, талантах та невтомній праці, як кажуть засновниці. Журналісти Район.Культура дізналися про це з офіційної сторінки фундації.

Українська Фундація Класичної Музики створена задля збереження української музичної спадщини, популяризації класичної музики в Україні та закордоном, а також - задля всебічної підтримки українських виконавців та композиторів.

Їхня місія полягає в тому, щоб відкривати нові імена в сфері класичної музики та показувати вже відомих майстрів і їх твори в зовсім іншому світлі.

«Ми розкриємо нові глибини, що ховаються в кожній ноті. Однак наша місія не зупиняється лише на цьому. Ми маємо рішучість повернути те, що колись було позбавлено нас радянським союзом. Ми ставимо собі завдання відновити втрачену гордість і повагу до української класичної музичної спадщини, яка заслуговує на всесвітнє визнання», – кажуть в організації.

Джерело: kultura.rayon.in.ua

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World