Menu
Menu
22.03.2024

В обласній філармонії відбулося відкриття Міжнародного фестивалю майстрів мистецтв імені Святослава Ріхтера

20 березня у Житомирській обласній філармонії імені Святослава Ріхтера відбулося відкриття Міжнародного фестивалю, що носить імʼя видатного піаніста. Про це повідомляє пресслужба Житомирської обласної ради.

Музичне дійство пройшло за участю камерного складу Академічного симфонічного оркестру Тернопільської обласної філармонії. Головний диригент – народний артист України, лауреат обласної мистецької премії ім. С. Крушельницької Мирослав Кріль. Партію фортепіано виконував Ігор Рябов – кандидат мистецтвознавства, доцент Національної музичної академії України.

Для поціновувачів музики звучав концерт для фортепіано з оркестром №2 Фридерика Шопена, а також твори композиторів Віктора Камінського та Густава Холста.

Як зазначають у філармонії, в умовах воєнного часу саме мистецтво допомагає створити певний настрій, вплинути на нашу продуктивність. Тому триденний фестиваль майстрів мистецтв імені Святослава Ріхтера спрямований на те, щоб наповнити внутрішні резерви приємним, радісним та красивим – усім, що допомагає відчути себе краще.

Джерело: sk1.tv

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World