Menu
Menu
21.12.2023

У Запорізькій філармонії відбудуться новорічні концерти для дорослих - коли прем'єра

У Запорізькій обласній філармонії покажуть дві прем'єри новорічних концертів
У Запоріжжі почався сезон різдвяно-новорічних вистав і концертів. (Звісно, під час повітряної тривоги їх переривають, а глядачам пропонують перейти в укриття). Традиційно, більшість таких заходів - для дітей. А у філармонії, як повідомили на її сайті, підготували прем'єри й для дорослих.

Так, ми писали, що у філармонії відбулася прем'єра програми "Мелодії Різдва", у якій взяли участь академічний симфонічний оркестр і ансамбль козацької пісні і танцю “Запорожці”. Але це ще не все.

Слухай музику та мрій
26 грудня у філармонії відбудеться прем'єра святкової програми «Мрії щасливого року». Прозвучать шедеври класичної музики, перевірені часом різдвяні хіти, сучасні популярні пісні, оригінальні авторські аранжування відомих мелодій у виконанні солістів і колективів філармонії.

На святкову хвилю відвідувачів налаштують чарівні дуети – заслужена артистка України Ілона Турчанінова (піаніка) та лауреат міжнародних конкурсів Андрій Нетреба (фортепіано), бандуристки Вікторія Терещенко та Ірина Скляренко. Особливого шарму в атмосферу свята додасть професійний вокал яскравих зірок Юлії Якси, Вікторії Шестакової, Миколи Квєткова, Анастасії Литвин і талановитої молоді Аліни Сліти, Ігоря Спориша та Діани Остапчук.

Музичні сюрпризи для меломанів підготували музиканти Станіслав Шинкаренко, Володимир Величко, Андрій Мамчур, Анатолій Калітенко, Геннадій Музикант, Світлана Зеленська, Олена Бекетова, Артур Остапчук та Ольга Семенець. Стильні джазові хіти подарує джаз-бенд «MUSIC MEN», керівник – Юрій Крюков.

Національним колоритом різдвяних композицій порадує улюбленець публіки академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» під керуванням заслуженого артиста України Сергія Черногора.

Новорічна ніч з симфонічним оркестром
30 грудня відбудеться прем'єра концерту академічного симфонічного оркестру «Ніч новорічна». Диригенти – лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів, улюбленці публіки Василь Коваль та Дмитро Мітнік.

У філармонії обіцяють звучання чарівних композицій, що відтворлять атмосферу свята, яскраві соло музикантів оркестру, сюрпризи від диригентів.

Ведучими концерта стануть Світлана Холод та Микола Петюк.

Афіша
26 грудня о 17.00 - прем'єра святкового концерту "Мрії щасливого року" солістів і колективів філармонії.

30 грудня о 17.00 - прем'єра концерту академічного симфонічного оркестру філармонії «Ніч новорічна».

Час показів може змінюватись з об'єктивних причин. Будь ласка, уточнюйте.

Т. 236-44-67 (каса філармонія, працює 10.00 до 18.00, без вихідних; у день концерту – до початку заходу).

Показ відбудеться із дотриманням необхідних вимог безпеки в умовах воєнного стану. Під час повітряної тривоги заходи призупиняють і глядачам пропонують перейти в укриття. У філармонії воно є.

Якщо тривога триває дуже довго, то у філармонії показ переносять на інший день, а квитки залишаються дійсними.

Читайте також: У Запоріжжі побувала найвідоміша українська художниця - ексклюзивне інтерв'ю

6 січня у філармонії буде ще один святковий концерт для дорослих - "Різдвяний джаз" від джаз-бенду «Music men».

Ми писали, що у Запорізькій філармонії для дітей підготували феєричну казку до зимових свят - прем'єра відбудеться 23 грудня.

Джерело: zprz.city

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World