Menu
Menu
01.04.2024

У Миколаєві оркестр «Ars-Nova» провів сеанс арт-терапії

Щомісяця концерти оркестру «Ars-Nova» викликають аншлаг.

Не став винятком і березень. 30 березня у художньо-музичній вітальні Миколаївського обласного художнього музею імені В.В. Верещагіна відбувся черговий концерт камерного оркестру Миколаївської обласної філармонії «Ars – Nova».

І знову практично повністю заповнений зал для глядачів – аншлаг.Вплив музики на духовний і фізичний стан людини сприятливий і цілющий. Музика діє на людину розслаблююче, знімає втому, заспокоює, покращує настрій і сон, підвищує здатність до інтелектуальної діяльності, зміцнює імунний захист організму, допомагає зняти стрес та тривожність. Концерти цього колективу є своєрідними сеансами арт-терапії.

Провідний колектив Миколаївської обласної філармонії камерний оркестр “Аrs-Nova” подарував глядачам концерт “Від бароко до класицизму”.

Бароко, як стиль у музиці, був популярним у Європі протягом понад 150 років. Він прийшов на зміну Ренесансу і, у свою чергу, змінився Класицизмом. Глядачі були присутні при об’єднанні двох стилів бароко та класицизму, яке збагатило темброву палітру музичних інструментів.

В програмі концерту пролунали твори італійського скрипаля і композитора Арканджело Кореллі ;

венеціанського композитора, скрипаля-віртуоза, педагога, диригента Антоніо Лучо Вівальді;
німецького композитора епохи бароко, відомого своїми операми, ораторіями та концертами Георга Фрідріха Генделя;
італійського композитора, скрипаля і органіста, представника Неаполітанської оперної школи, одного із найраніших і найважливіших композиторів опери-буффа Джованні Баттіста Перголезі;
австрійського композитора, представника віденської класичної школи, одного із основоположників таких музичних жанрів, як симфонія та струнний квартет, автора мелодії, що згодом лягла в основу гімнів Німеччини та Австро-Угорщини Франца Йозефа Гайдна.
У концерті взяли участь солісти оркестру Ірина Демченко (клавір), Ольга Ситник (скрипка), Каріне Рукавиця (скрипка), Лариса Скорикова (віолончель).Справжньою окрасою концерту стали виступи солістів філармонії Віктора Макушина (флейта), Юлії Бендер (сопрано), Василя Ілєчко (гобой),Софії Криворучко (віолончель).Як завжди професійно впоралася зі своїми обов’язками, ведуча сьогоднішнього концерту, заслужена діячка мистецтв України Тамара Півень.Можна не сумніватися, що глядачі сьогодні отримали заряд бадьорості та оздоровились і тілом, і духом.

А ми вкотре констатуємо, що миколаївські діячі культури та мистецтва гідно тримають культурний фронт.

Джерело: nikpravda.com.ua

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World