Menu
Menu
25.08.2023

У Львові композитора Олександра Козаренка вшанували представленням книги "Недочитана партитура життя..."

У Львові до 60-ліття відомого піаніста та композитора Олександра Козаренка видали книгу спогадів: "Олександр Козаренко: Недочитана партитура життя… "
Про це повідомила Львівська національна філармонія ім. М. Скорика, інформує Еспресо.Захід.

24 серпня відомий піаніст та композитор, доктор мистецтвознавства і завідувач кафедрою філософії мистецтв Львівської музичної академії ім. М. Лисенка Олександр Козаренко мав би святкувати своє 60-ліття. 21 березня цього року о 5 ранку його не стало. 22 серпня у Львівській національній філармонії ім. М. Скорика його пам'ять вшанували представленням науково-публіцистичного видання "Олександр Козаренко: Недочитана партитура життя… Спогади про митця", зініційованого та упорядкованого доктором філософії та диригентом симфонічного оркестру Івано-Франківської обласної філармонії ім. Іри Маланюк Романом Дзундзою. Окрім, власне, презентації вечір пам'яті також передбачив виставку світлин з Олександром Козаренком та концерт, де твори цього композитори прозвучали у виконанні Ірини Ключковської та Мар’яни Самотос.

Як повідомили у філармонії, модерував зустріч-спомин про геніального митця генеральний директор філармонії Володимир Сивохіп, який написав до книги статтю-спогад "Перерваний політ комети над Львовом". "Для всіх нас він був і близькою людиною і недоступною. І водночас був яскравим митцем, - сказав Володимир Сивохіп. Висота польоту цієї людини була надзвичайна".

Джерело: zahid.espreso.tv

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World