Menu
Menu
03.08.2023

У Києві відбудеться фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage-2023

17-20 серпня 2023 році на території Національного заповідника "Софія Київська" відбудетья фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage-2023

Дорогу підкорює той, хто іде

Іде 18-й місяць нашого доленосного шляху до Перемоги.
18 місяців – це великий і драматичний відрізок шляху, сповнений втратами й болем, люттю та безкомпромісністю і водночас – єдністю й стійкістю, людяністю й взаємодопомогою, безумовною вірою у Перемогу. Але попереду – найвідповідальніша частина нашої дороги до Свободи і переломна сторінка новітньої історії.

Наш шлях до Перемоги – це не швидкісний спринт, а довгобіг – марафон, загальна площа якого 603 628 км². Марафонці добре знають, що останні кілометри найважчі. Стає сутужно, як фізично, так і морально, здається що ця дорога нескінченна, але саме віра у перемогу дає над-силу марафонцям подолати останню вирішальну дистанцію до фінішу.

Для нас, українців, наважливше на цьому етапі – не зійти з дистанціі, продовжувати свій шлях попри все, бути сильними, об’єднаними, впевненими у своїй місії звільнення сучасного цивілізованого світу від середньовічного варварства рашизму. На своєму культурному фронті ми намагаємось йти цим шляхом.

Від початку повномасштабного вторгнення поряд з нами були митці, з якими ми пройшли пліч-о-пліч впродовж 18 місяців війни.

Наші побратими культурного фронту – композитори, музиканти, актори, художники, кіномитці не сходили зі своєї дороги ні на мить і протягом цих жахливих 18 місяців втрат і смутку створили багато світлих й життєствердних проектів, таких необхідних Україні і світу.

Разом з митцями і глядачами зміцнювався наш дух й віра у Перемогу Світла і ми ставали свідками того, як культура набуває першорядного значення, на порядки більшого, ніж коли небудь раніше.

Саме тому, фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage – шостий від народження і другий проведений під час війни безсумнівно відбудеться!

Цьогорічний Bouquet Kyiv Stage це:

  • букет митців – наших культурних побратимів,
  • букет мистецьких проектів, створених на нашому шляху до Перемоги,
  • єднання українців через мистецтво, спільне проживання досвіду війни, наповнення Вірою у переможну силу Світла над темрявою.

Сильні духом, об'єднані, не зупиняючись ні на мить, ми здолаємо свою дорогу до Свободи і Перемоги.
Дорогу підкорює той, хто іде.

Засновник та організатор фестивалю - Культурний центр Дом Майстер Клас

 

У Києві відбудеться фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage-2023

Проведення фестивалю в умовах воєнного стану вимагає від нас дотримання певних правил.

Задля нашої безпеки:

  1. У випадку оголошення повітряної тривоги, подія буде призупинена до її відбою, потім захід продовжиться.
  2. Під час оголошення повітряної тривоги ми запросимо вас перейти в безпечне укриття, яке знаходиться на території Софії Київської.
  3. Після оголошення повітряної тривоги Софія Київська закриває вхід для відвідувачів до оголошення відбою тривоги.

Ми розуміємо, що правила безпеки вже стали частиною нашого життя, і зі свого боку, як організатори, зробимо все необхідне, щоб кожен із вас почував себе у безпеці і став частиною фестивалю Bouquet Kyiv Stage 2023.

Радимо вам:

  1. Реєструватись на концерти та екскурсії в Софійському соборі, оскільки кількість місць обмежена. Для подій на інших локаціях фестивалю реєстрація не потрібна.
  2. Вхідні квитки у Софію Київську ви зможете придбати у касах музею перед початком події, але приходьте заздалегідь, будь ласка.
  3. Якщо ви не змогли потрапити на одну із подій, не засмучуйтесь, ми запропонуємо вам відвідати інші події фестивалю.

Офіційний сайт фестивалю Bouquet Kyiv Stage-2023

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World