Menu
Menu
11.08.2023

У Кривому Розі дав майстер клас французький органіст Жан-Марі Леруа

10 серпня у Криворізькому музичному коледжі відбувся майстер-клас від французького органіста Жана-Марі Леруа. Криворіжці разом з музикантом поринули у світ фортепіанної музики доби бароко та імпресіонізму. А Галина Добровольська співала під його акомпанемент та допомагала розібратися зі складними музичними поняттями.

Майстер-клас від знаного французького музиканта, диригента, органіста кафедрального собору Notre-Dame de Nazareth Жана-Марі Леруа. Дізнатися музичні таємниці, яким ділився маестро прийшла Катерина Купіка, дівчина навчається у музичному коледжі та все життя грає на фортепіано.

«Це був надзвичайно корисний майстер-клас цікавий, адже рідко до нас приїжджають люди з такого далекого закордону, як Париж, настільки компетентні, як пан Леруа. Я вважаю, що такий досвід, обмін між французькими музикантами та криворізькими надзвичайно важливий для нас. Особисто для мене було важливо, що пан Леруа знає французьку музику набагато краще ніж ми, особливо барокову», – поділилася своїми враженнями дівчина. У майбутньому вона бачить себе лише у царині музики та планує вступити до консерваторії, тож не могла пройти повз такий захід.

Французький митець розповів про прийоми гри на інструменті, особливості інтонування і тембрової гри, філософії музики доби бароко та імпресіонізму. Допомагала зрозуміти складні моменти та співала для відвідувачів під гру майстра Галина Добровольська. Криворізькі музиканти дізналися багато нового та цікавого для себе стосовно техніки і філософії музики.

Джерело: one.kr.ua

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World