Menu
Menu
04.04.2024

Симфонічний вечір та благодійний збір: Львівська філармонія запрошує на концерт 5 квітня

Симфонічний вечір під назвою «Добродіяння» пройде уже цієї пʼятниці. Окрім чудового музичного наповнення — програми з творів Людвіга ван Бетховена та Євгена Станковича — Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії пропонує слухачам долучитись до важливої місії підтримки українських військових.

Про це повідомляє пресслужба Львівської національної філармонії ім. Мирослава Скорика.

Увесь касовий збір з цього концерту буде спрямовано на купівлю комп’ютерної спецтехніки для аеророзвідки, вдалого планування і виконання роботи 48-го окремого штурмового батальйону імені Номана Челебіджіхана та Центру спеціальних операцій «Альфа».

Придбати квитки та здійснити донат: https://philharmonia.lviv.ua/event/dobro/

Для благодійної місії оркестр запросив відомих київських виконавців, диригента Володимира Сіренка та соліста Дмитра Ткаченка, виступити на сцені філармонії. Скрипаль Ткаченко розповів: «Симфонія № 5 «Пасторалей», яку я виконаю — надзвичайно складний твір, що потребує вкрай багато репетицій та підготовки. Тому як усі твори такого штибу, його не часто можна почути на концертних сценах. Але хочу висловити надію, що львівська публіка оцінить цю нагоду, адже — це однозначно твір, який дуже важко забути після прослуховування.

Євген Станкович написав цей твір близько 50 років тому, будучи дуже молодим. Але просто дивовижно, як цей митець бачив майбутнє. Твір звучить актуально у часи цієї жахливої війни».

Підготувала Ольга Балух
Джерело: leopolis.news

Стрічка новин
X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World