Menu
Menu
13.07.2023

Прима-балерина Нацопери створила колекцію одягу в стилі балеткор для українського бренду

Разом із запуском капсули бренд робить свій внесок на підтримку балетної справи в Україні, а саме на допомогу Київському державному фаховому хореографічному коледжу (KSBC).
Як повідомляється, мова йде про стиль балеткор – трико, боді, легкі спіднички, гетри, легінси та тренувальні костюми. Сьогодні це один із потужних глобальних трендів 2023 року. Його українську інтерпретацію пропонує прима-балерина Національної опери України Катерина Кухар.

Зірка світового балету представила свою першу колекцію одягу у колаборації із українським брендом Cabanchi.com. Увесь одяг максимально комфортний, та розроблявся під суворим контролем балерини. Основа колекції – це базові топи і майки, болеро, спортивні костюми оверсайз, худі на одне плече, плюшеві комплекти із шортами, кардиган-кімоно, а також комфортна білизна і трендові пов’язки на голову.
Разом із запуском капсули бренд робить свій внесок на підтримку балетної справи в Україні, а саме на допомогу Київському державному фаховому хореографічному коледжу (KSBC), керівником якого є Катерина Кухар. Команда Cabanchi.com робить внесок на ремонт коледжу, а також буде проводити медіа підтримку та закликає усіх друзів та прихильників долучитися до збору коштів.

Автор: Любава Лисичкіна

Джерело: bigkyiv.com.ua

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World